FINAŁ MARATONU MATEMATYCZNEGO

Finał Maratonu Matematycznego odbędzie się w  DNIU LICZBY PI – czwartek 14.03.2019r. Uczniowie klas IV – VIII będą pisali już szóstą część w sali nr 2 o godzinie 13:35. Po pięciu miesiącach zmagań z zadaniami do finału zakwalifikowali się uczniowie: Szreder Rozalia, Stromski Jakub, Kotłowski Jan, Tondytko Natalia, Mikuła Dawid, Romanowski Jakub, Jank Wiktoria, Schwabe Mateusz, Gadomski Szymon, Moruń Anastazja, Kalkowska Karolina, Szweda Szymon, Iwanicki Marcel, Szymiec Piotr, Skrzypkowski Marcin, Karpus Małgorzata, Byczkowska Julia, Bułaj Michał, Skrzypkowski Łukasz, Kordalski Hubert, Ptak Oskar, Jank Oliwia, Nowicki Bolek, Chęciński Jakub, Gawin Aneta, Byczkowska Maja, Borowiec Natalia, Mertsch Marcel, Śliwicki Staś.

Gratuluję uczniom, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu Maratonu Matematycznego i życzę powodzenia

Zenon Byczkowski

GALERIAMARAATON MATEMATYCZNY - 14.03.2019 R.