DZIEŃ DZIECKA UCZNIÓW KLASY 8B

Uczniowie klasy 8b z wychowawcą Joanną Witt-Szymerkowską oraz panią Katarzyną Paczek udali się 31 maja na wędrówkę po Dolnym Wrzeszczu. Piękna pogoda sprzyjała też odpoczynkowi przy fontannie w zachodniej części placu Józefa Wybickiego u zbiegu ulic Pestalozziego, Lelewela i Grażyny oraz na ławeczce Oskara, rzeźby zaprojektowanej przez Sławoja Ostrowskiego przedstawiającej bohatera powieści „Blaszany bębenek”.  Następnie klasa udała się do Escape Roomu, do czterech pokoi pełnych zagadek. Celem uczestników jest ucieczka w ciągu 60 minut z pokoju, zaaranżowanego w odpowiednim klimacie, stanowiącym temat przewodni danej przygody. To zadanie rozwijające kreatywność, spostrzegawczość, logiczne myślenie i umiejętności dedukcyjne oraz zacieśniające więzy współpracy w grupie. To był udany dzień!

Joanna Witt-Szymerkowska

GALERIADZIIEŃ DZIECKA