DZIEŃ SENIORA 2019

Jak co roku w naszej szkole w sobotę 9 lutego 2018 roku odbył się Dzień Seniora.

Program artystyczny przygotowali uczniowie z naszej szkoły oraz wystąpił Felipe Alvarado z Kolumbii z recitalem. Na sali gimnastycznej, przy zastawionych stołach spotkali się Seniorzy, ale również rodzice dzieci , które występowały. Swoją obecnością zaszczycił gości Burmistrz Żukowa pan Wojciech Kankowski, ale wśród gości cały czas był obecny Przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie pan Witold Szmidtke. Rada Sołecka przygotowała dla Seniorów miłe niespodzianki. Seniorzy otrzymali również od sponsora  „Trylogię Aforyzmów” autorstwa Dariusza Szymca. Szczególnie serdeczne podziękowania należą się panu Rafałowi Banitowi sołtysowi Pępowa i wszystkim, którzy pomagali przy organizacji tej uroczystości.