ELIMINACJE SZKOLNE DO VII POWIATOWEGO KONKURSU „HISTORIA ŻUKOWA I OKOLIC” IM. A. GRZĘDZICKIEGO „CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE”…

W dniu 13 marca 2018 roku odbyły się eliminacje szkolne do  VII Powiatowego Konkursu „Historia Żukowa i okolic” im Antoniego Grzędzickiego „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. W eliminacjach udział wzięło 10 uczniów uczących się języka kaszubskiego z klas VI-VII. Uczestnicy eliminacji odpowiadali na pytania otarte (50 pyt.) maksymalnie mogli zdobyć  120 punktów.

Klasyfikacja przedstawia się następująco:

1. Dosz Aleksandra VIa          –              108p
  2. Jank Wiktoria VIa               –              95p
  3. Zoch Adrianna VIIa             –              84p
  4. Syldatk Julia VIa                –              63p
  5. Tondytko Natalia VIa          –              58p
  6. Krefta Paweł VIa               –              43p
  7. Węsiora Kamila VIa          –              38p
  8. Marszalik Weronika VIb               –    29p
  9. Flisikowska Aleksandra VIb         –   26p
  10. Szreder Rozalia VIa                     –   20p

Naszą szkołę na konkursie powiatowym 24 marca 2018 roku reprezentować będą pierwsze trzy osoby.