IX ORSZAK TRZECH KRÓLI W ŻUKOWIE

Święto Trzech Króli jest obchodzone w Kościele Katolickim na pamiątkę hołdu, jaki złożyli trzej mędrcy ze wschodu(Kacper, Melchior, Baltazar)  nowonarodzonemu Dzieciątku Jezus. W bieżącym roku tradycyjny orszak Trzech Króli w Żukowie z powodu pandemii odbył się w zmienionej – symbolicznej formie  (Msza św., przedstawienie, pokłon Trzech Króli), ale jak co roku nie zabrakło na tej uroczystości uczniów z naszej szkoły, no i nauczycieli, którzy przygotowywali uczniów do tego wydarzenia: katechetki Bernadety Sikorskiej, opiekunki SK CARITAS – Joanny Wenty. Prowadzącej Marii Byczkowskiej. W uroczystościach udział wziął również Dyrektor Zenon Byczkowski i Rodzice naszych uczniów, którym serdecznie dziękujemy.

GAleriaIX ORSZAK ŻUKOWO