KLASY I AiC W PARKU EWOLUCJI

W środę(16.06.2021r.) uczniowie z klasy Ia oraz Ic wyruszyli na pierwszą szkolną wycieczkę do Parku Ewolucji w Sławutówku. Pierwszą atrakcją zwiedzania były warsztaty paleontologa, podczas których dzieci wydobywały szczątki dinozaurów z gipsu- było to dla nich nie małe wyzwanie. Następnie udaliśmy się na spotkanie z dinozaurami, gdzie mogliśmy zobaczyć około 30 gatunków tych prehistorycznych gadów w rzeczywistych rozmiarach.  Zobaczyliśmy również film o historii powstania naszej planety w kinie prehistorycznym, oraz historię faraona w Wielkiej Piramidzie. Największą atrakcją cieszyła się przejażdżka Rollercosterem Dragon oraz film w wymiarze 7D. który był przedstawiony w Batyskafie.

To był dzień pełen wielu wrażeń, wróciliśmy z wycieczki do szkoły zmęczeni, ale za to bardzo zadowoleni.

Patrycja Fularczyk

Paulina Konkel