KOLEJNY SUKCES SIATKAREK Z PĘPOWA

Wyśmienicie spisały się siatkarki ze Szkoły Podstawowej w Pępowie  w X Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki „3” Dziewcząt w Połczynie Zdroju.

W bardzo mocno obsadzonych zawodach, które odbyły się 13 -14 . 10 .2018  wzięły udział 32 zespoły z północnej Polski.

Pierwszy etap to gra systemem „każdy z każdym” w czterech grupach po 8 zespołów. Do finału awansowały dwie pierwsze drużyny.

Pępowo II wygrywając wszystkie mecze zajęło pierwsze miejsce w grupie ‘C’. Pępowo I  przegrywając jedno spotkanie zajęło w grupie „B” drugą pozycję.

Pępowo III grające w grupie „D” wygrywając trzy i przegrywając cztery pojedynki zostało sklasyfikowane na 5 pozycji.

W finale „A” miejsca o 1 do 8 wystąpiły dwie nasze drużyny. W finale „C” miejsca od 17 do 24 zagrała trzecia.

W meczach finałowych Pępowo I nie dało szans rywalkom i wygrywając wszystkie pojedynki zajęło pierwsze miejsce w Turnieju. Pępowo II z jedną wygraną zostało sklasyfikowane na siódmej pozycji. Pępowo III zakończyło zawody na 22 pozycji.

To kolejny po mistrzostwie województwa i 8 miejscu w Mistrzostwach Polski sukces dziewcząt z Pępowa.

Klasyfikacja X Ogólnopolskiego Turnieju w Połczynie Zdroju

1. PĘPOWO I
  2. GOLENIÓW
  3. CHWASZCZYNO
  4. SZCZECIN
  5. GRUDZIĄDZ
  6. KOBYLNICA

7.PĘPOWO II

1. TRZCIANKA
  2. PĘPOWO III

Zawodniczki ,rodzice oraz trener bardzo dziękują Ośrodkowi Kultury i Sportu w Żukowie za organizację i sfinansowanie przejazdu na zawody.

Marek Siemborski

GALERIASIATKÓWKA