MALUSZKI Z MONTESSORI ODWIEDZIŁY NASZĄ BIBLIOTEKĘ

W czwartek dzieci z pobliskiego przedszkola „Montessori” ze swoimi Paniami odwiedziły naszą bibliotekę szkolną. Bibliotekarka opowiedziała dzieciom o roli biblioteki w szkole, pokazała jak w naszej bibliotece wypożycza się książki. Ważnym elementem spotkania było przypomnienie zasad dbania o wypożyczone książki. Dzieci wysłuchały również wiersza „Jakub i Kuba” wyrecytowanego po kaszubsku przez koleżankę Martę z klasy Va. Na zakończenie pobytu w bibliotece przedszkolaki otrzymały zakładki, a pani Maria od nich dostała „coś słodkiego”. W dalszej części spotkania dzieci ze swoimi opiekunkami udały się na wycieczkę po szkole. W galerii zamieszczono zdjęcia przesłane przez Panią Olgę. Dziękujemy!

PRZEDSZKOLAKI W SZKOLEGALERIA