MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”

2 stycznia 2024 - 21 marca 2024 9:00 AM - 9:00 PM

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny w 2024 roku odbędzie się 21 marca (czwartek).
Konkurs KANGUR 2024 przeprowadzony będzie w naszej szkole w czterech kategoriach:
Żaczek – klasa 2,
Maluch – klasy 3 i 4,
Beniamin – klasy 5 i 6,
Kadet – klasy 7 i 8.
Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 minut.
Prawo uczestnictwa w konkursie ma każdy uczeń, który zgłosi swojemu nauczycielowi matematyki chęć udziału i wpłatę 16 zł.
Nauczyciele zgłaszają swoich uczniów do dnia 12.01.2024 r. przekazując mi listy uczestników podając dane ucznia i klasę.
Zebrane pieniądze będą przeznaczone na pokrycie kosztów organizacyjnych oraz na nagrody.
Każdy z uczestników konkursu otrzyma tangram chiński.
Wszystkie informacje dotyczące zasad, regulaminu, testów z lat poprzednich znaleźć można wpisując w wyszukiwarce kangur matematyczny.

Pozdrawiam,
Zenon Byczkowski