MODA EKOLOGICZNA

Dnia 21 kwietnia 2017 roku (piątek) z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi w naszej szkole został zorganizowany i przeprowadzony „Pokaz Mody Ekologicznej”. Uczniowie z klas IV-VI pod moim kierunkiem prezentowali stroje, które własnoręcznie wykonali z materiałów odpadowych.
W  prezentowanej kolekcji były m.in. stroje sportowe, dyskotekowe, wieczorowe, karnawałowe. Pomysłowe stroje były w stylu bogiń greckich,
a także w osobie Abrahama Lincolna. Jednakże hitem pokazu był orszak ślubny z parą młodą na czele. Imprezie towarzyszyło wiele emocji i radości.

Na pokaz były zaproszone Panie z firmy Ashland Poland z Miszewa, którym bardzo serdecznie dziękuję za przybycie oraz za przygotowanie i wręczenie nagród wszystkim aktorom imprezy.

Maria Laskowska

GALERIAMODA