NOWY ROK 2019/20 – ROZPOCZĘTY

W dniu 2 września uroczystymi akademiami rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w dwóch grupach wiekowych: klasy 0-III i klasy starsze IV-VIII. Na uroczystościach klas starszych w szkole gościliśmy Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie pana Witolda Szmidtke, który nauczycielom, pracownikom, uczniom i rodzicom złożył najserdeczniejsze życzenia na nowy rok oraz zapoznał zebranych z planami związanymi z rozwojem naszej szkoły. Na akademii starszej grupy: Samorząd Szkolny, nauczyciele i nowy dyrektor ze swoim zastępcą serdecznie podziękowali ustępującemu dyrektorowi – panu Ryszardowi Peek.  Program artystyczny przygotowali wychowawcy: Anna Sudomir, Joanna Wenta  i Mateusz Iwanowski ze swoimi uczniami (kl.VI). Cała społeczność uczniowska mogła wziąć udział we Mszy św., która odbyła się w Kościele Parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Żukowie.

GALERIAROZPOCZĘCIE 2019/20