NOWY ROK SZKOLNY 2021/22 – START!

Uroczyste rozpoczęcie NOWEGO ROKU SZKOLNEGO już za nami. Dzisiaj 1 września 2021 roku naukę w naszej szkole rozpoczęło 529 uczniów, pracować z nimi będzie 44 nauczycieli oraz 13 pracowników niepedagogicznych (administracji i obsługi). Jest nas coraz więcej! Rozpoczęcie miało miejsce w dwóch grupach na nowym boisku szkolnym. Na pierwszej akademii o godz. 8.00 gościliśmy Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie pana Witolda Szmidtke, który wszystkim życzył, aby ten nowy rok szkolny przebiegał w normalnych warunkach i aby był pełen sukcesów. Przewodniczący RM wspomniał też o realizującej się rozbudowie naszej placówki oświatowej, która znacznie poprawi w przyszłości nasze warunki lokalowe. Dyrektor szkoły – Zenon Byczkowski – przywitał nowych uczniów, tych najmłodszych, którzy rozpoczynają swoją edukację,  ale i szczególnie tych, którzy przybyli do naszej szkoły do klas starszych. Przedstawił nowych nauczycieli, którzy podjęli pracę w naszej szkole od 1 września. Miłe słowa skierował również do całej kadry pedagogicznej i niepedagogicznej życząc im dobrego nowego roku szkolnego. Odczytany został przez dyrektora szkoły list  – ŻYCZENIA Pomorskiego Kuratora Oświaty. Samorząd Uczniowski przypomniał, że 1 września 1939 roku wybuchła  II wojna światowa. 82. rocznicę uczczono minutą ciszy, oddając hołd tym co walczyli za naszą wolność. Następnie uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami, gdzie omówiono sprawy bezpieczeństwa w szkole i wszystkim uczniom przekazano podręczniki i materiały ćwiczeniowe.

GALERIAAKADEMIE ROZPOCZYNAJĄCE NOWY ROK SZKOLNY

© 2016 Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie