PODSUMOWANIE I ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

W czwartek 21 czerwca 2018 roku odbyły się apele podsumowujące  bieżący rok szkolny w dwóch grupach wiekowych.. Na apelach wychowawcy i nauczyciele wyróżniającym się uczniom rozdali nagrody i dyplomy za wybitne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, turniejach, zawodach. Podsumowano AKCJĘ „ROWEROWY MAJ” czytelnictwo, wręczono puchary za osiągnięcia sportowe. Wyróżniono uczniów udzielających się społecznie. Wcześniej uczniowie klas III-VII uczestniczyli we Mszy św. w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Żukowie.

GALERIAPODSUMOWANIE

W piątek 22 czerwca 2018 roku odbyły się akademie kończące rok szkolny 2017/18. Na uroczystości wręczono nagrody książkowe uczniom, którzy zdobyli najlepsze wyniki w nauce. Nagrody wręczali: dyrektor szkoły, wychowawcy i prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie, które jak co roku ufundowało te nagrody. Program artystyczny przygotowali najstarsi uczniowie naszej szkoły pod czujnym okiem swoich wychowawczyń pani Anny Pileckiej-Groth i Joanny Witt-Szymerkowskiej. Po akademii uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do klas, by otrzymać upragnione świadectwa i udać się na zasłużony wypoczynek. Wychowawcy również przeprowadzili pogadankę dla swoich podopiecznych o bezpieczeństwie na wakacjach.

GALERIAZAKOŃCZENIE