POMAGAMY – WSPIERAMY

Dnia 17.04.2021r. w budynku jednorodzinnym Państwa J. R. Grubów w Małkowie doszło do wybuchu gazu. W wyniku eksplozji ranna została babcia, która ma poparzenia twarzy i kończyn – obecnie przebywa w szpitalu. Nieszczęśliwe zdarzenie naruszyło elementy konstrukcyjne budynku oraz ściany. Przeprowadzona ekspertyza budowlana zakwalifikowała dom do remontu.  W domu naszego ucznia z klasy Vb zamieszkuje siedem osób. Rodzice Damiana są osobami głuchoniemymi.

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie              w ramach swojego rachunku utworzyło w Banku Spółdzielczym konto pomocnicze o numerze:

81 8345 0006 2011 0204 6592 0004

na które prosimy o dokonywanie wpłat.

Konto aktywne jest od 5.05.21r. do 6.06.21

Mam nadzieję, że zebrane pieniądze ułatwią przeprowadzenie prac remontowo -budowlanych.

Bardzo liczę na Wasze wsparcie i serdecznie dziękuję w imieniu poszkodowanej Rodziny

za okazaną pomoc.

Zenon Byczkowski