PRZEDSTAWICIELE FUNDACJI „PIES SZUKA DOMU” W NASZEJ SZKOLE

4 kwietnia do naszej szkoły przyjechali przedstawiciele Fundacji „Pies szuka domu” dla której zorganizowaliśmy akcję „Podaj łapę”.  Podczas spotkania odbył się krótki wywiad na temat działalności fundacji i zasad adopcji zwierząt. Pan Artur Lewandowski wyjaśnił nam jak wygląda ich codzienna praca, a także co zrobić, gdy widzimy zaniedbane, zagubione  lub potrącone przez samochód zwierzę, które potrzebuje pomocy. Nie bądźmy obojętni na los pokrzywdzonych czworonogów i pomagajmy. Klasa VII b z wychowawcą, Joanną Witt-Szymerkowską, Szkolne Koło Caritas, pani Joanna Wenta oraz Samorząd Uczniowski z panią Anną Pilecką – Groth dziękują za Wasze zaangażowanie w akcję „Podaj łapę”. Za zebrane pieniądze kupiliśmy karmę, wybraną przez weterynarza leczącego zwierzęta w Fundacji. Po spotkaniu i krótkim wywiadzie przekazaliśmy przedstawicielom Fundacji karmę oraz przyniesione przez Was rzeczy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

 

Joanna Witt-Szymerkowska

Joanna Wenta

Anna Pilecka-Groth

 

 

 

GALERIAPODAJ ŁAPĘ

© 2016 Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie | Projekt i realizacja: Baltic Trend - projekty marketingowe