PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z KOLĘDĄ ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

21 grudnia 2022 roku – w pięknie przybranej sali gimnastycznej naszej szkoły, na zaproszenie pań uczących i naszych najmłodszych i najmilszych uczniów spotkaliśmy się wraz z Rodzicami, by obejrzeć i wysłuchać przepięknego występu bożonarodzeniowego naszych milusińskich. Było to wzruszające i niesamowite widowisko. Każda grupa (a mamy ich aż pięć) przygotowała swoją piosenkę, kolędę bożonarodzeniową, a następnie dzieci zaśpiewały kilka utworów wspólnie. Wszystkie pięknie ubrane w stroje charakterystyczne dla Świąt Bożego Narodzenia, przygotowane i przejęte śpiewały i wprowadzały słuchaczy w ten piękny czas. A na zakończenie obdarowały zaproszonych gości własnoręcznie wykonanymi prezentami. Dyrektor szkoły podziękował dzieciom i ich wychowawczyniom za tak piękne widowisko, a Rodzicom życzył pięknych Świąt i dobrego Nowego Roku.

MB

HEJ KOLĘDA, KOLĘDA... CZ.IGALERIA