ROZBUDOWA NASZEJ SZKOŁY

Z wielką radością informujemy, że w ostatnim dniu listopada (30.11.2020) roku został ogłoszony przetarg na rozbudowę naszej szkoły przez UG Żukowo. Bardzo serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Wojciechowi Kankowskiemu oraz Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Żukowie Witoldowi Szmidtke oraz wszystkim Radnym Rady Miejskiej w Żukowie, którzy to przedsięwzięcie wsparli.

Jest to czwarta rozbudowa naszej placówki. Pierwsza dobudowana została aula, następnie sala gdzie obecnie znajduje się świetlica szkolna, potem dobudowano część z lewej strony zabytkowego dworku. Obecna rozbudowa planowana jest między boiskiem tartanowym (małym) – aulą, a nową częścią – gdzie mieści się biblioteka szkolna. Obiekt szkolny powiększy się o 6 sal lekcyjnych, sali korekcyjnej i zaplecza socjalnego.

Dziękują: Uczniowie, Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy…