ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/19

Dnia 4 września 2018 roku nastąpiło uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego w trzech grupach wiekowych. Program artystyczny dla wszystkich przygotowali uczniowie klas V ze swoimi paniami: Marią Laskowską i Dorotą Bobrowską – Kaźmierczak. We wszystkich akademiach udział wziął Przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie pan Witold Szmidtke, który w swym wystąpieniu uczniom, nauczycielom i pracownikom życzył wszystkiego najlepszego na nowy rok. Dyrektor Ryszard Peek w swoim wystąpieniu nawiązał do wydarzeń historycznych oraz zapoznał uczniów i rodziców z organizacją roku 2018/19. Uczniowie wzięli również udział we Mszy św. w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Żukowie.

GALERIAROZPOCZĘCIE