ŚLUBOWANIE I PASOWANIE NA UCZNIA 2021

Tradycyjnie już 14 października 2021 roku w naszej szkole obyło się ślubowanie i pasowanie na ucznia naszych pierwszaków. W tym dniu również obchodzimy ŚKEN oraz DZIEŃ PATRONA. Na uroczystej akademii gościliśmy Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie pana Witolda Szmidtke, Syna Patrona pana Bogdana Janickiego z Małżonką i najbliższą Rodziną. Przewodniczącego Rady Rodziców, Panią Sołtys Pępowa, rodziców naszych uczniów… Przed ślubowaniem dzieci musiały udowodnić, że zasłużyły na miano UCZNIA, przedstawili piękny program artystyczny oraz wykazali się dużą wiedzą. Przez meandry wiedzy przeprowadził pierwszoklasistów uczeń klasy ósmej. Uczniowie i goście mieli też okazję zapoznać się z historią Patrona;  została wyświetlona prezentacja, odczytany testament i życiorys. Słowa o swoim ojcu do wszystkich skierował  pan Bogdan Janicki. Uroczyste ŚLUBOWANIE zostało złożone  na sztandar szkoły. Następnie Dyrektor pasował wszystkich na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie. Na zakończenie dzieci otrzymały wiele prezentów i ciepłych słów. Oczywiście nie zabrakło pamiątkowych zdjęć oraz posadzenia (tym razem wspólnego) drzewka w parku przyszkolnym. Na akademii wręczone zostały przez Przewodniczącego RM nagrody Burmistrza Żukowa wyróżniającym się nauczycielom. Pani Agnieszka Janicka – przyjaciel szkoły, fundator stypendiów dla zdolnych uczniów pochodzących z niezamożnych rodzin otrzymała statuetkę „Przyjaciela Szkoły”.

GALERIAŚLUBOWANIE 1/21

GALERIAŚLUBOWANIE 2/21

GALERIAŚLUBOWANIE 3/21

© 2016 Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie