ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS I

W dniu 12 października 2018 roku w naszej szkole 56 uczniów klas I złożyło ślubowanie. Dzieci pod czujnym okiem swoich wychowawczyń: Kariny Mąki, Katarzyny Cieplińskiej i Aleksandry Lademann przygotowały wspaniałą uroczystość. Wśród zaproszonych gości był przedstawiciel KO – Delegatura w Kościerzynie, Przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie pan Witold Szmidtke, ks. prałat Stanisław Gackowski. Wszyscy w swoich przemówieniach składali gratulacje pierwszakom  oraz  nauczycielom i pracownikom szkoły. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki od swoich kolegów z klas II oraz prezenty ufundowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Pępowa oraz od Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej im. ppor, Klemensa Wickiego w Pępowie. Na koniec, tradycyjnie już wszyscy udali się do parku przyszkolnego, by posadzić symboliczne drzewka.

Maria B.

GALERIAŚLUBOWANIE 1