SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE WIEDZY O KASZUBACH

W piątek 11 czerwca 2021 roku, reprezentantki naszej szkoły (wyłonione w eliminacjach) reprezentowały  naszą szkołę na

V WOJEWÓDZKIM KONKURSIE WIEDZY O KASZUBACH” KASZUBSKI WIEC” W BORKOWIE Dwie nasze uczennice, Agata Siebert i Amelia Hopa  uczące się języka regionalnego kaszubskiego po teście wiedzy znalazły się w ścisłej czołówce konkursu. Natomiast uczennica klasy IVa Małgorzata Szweda – najmłodsza z uczestników konkursu test wiedzy napisała na bardzo wysokim poziomie, ale zabrakło jej paru punktów, by zakwalifikować się do części ustnej. Ostatecznie, po QUIZIE  Agata Siebert zajęła IV miejsce, a Amelia Hopa – VII.

Starsze dziewczęta do konkursu przygotowywała pani Weronika Labuda, czwartoklasistkę – Maria Byczkowska.

GRATULUJEMY!!!

GALERIAV WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O KASZUBACH