UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

I już kolejny 2016/17 rok szkolny za nami… dnia 23 czerwca 2017 roku na uroczystych akademiach, po otrzymaniu nagród i świadectw „wyruszyliśmy” z radością na upragnione wakacje.

Nagrody, które wręczali:  Dyrektor Szkoły Ryszard Peek i Zenon Byczkowski oraz wychowawcy klas zostały ufundowane przez „Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie”. Na apelu zostały też wręczone nagrody i listy gratulacyjne od Rady Miejskiej i Burmistrza Gminy.

Apel w młodszej grupie wiekowej przygotowali drugoklasiści ze swoimi wychowawczyniami, a za apel w starszej grupie wiekowej odpowiedzialni byli uczniowie klas VI.

GALERIAZAKOŃCZENIE