VII ŻUKOWSKI ORSZAK TRZECH KRÓLI

W dniu 6 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły ze swoimi opiekunami uczestniczyli aktywnie w kolejnym Orszaku Trzech Króli. Dużo pracy w przygotowanie dzieci do orszaku włożyła opiekunka Szkolnego Koła CARITAS – pani Joanna Wenta. Niemniej czasu poświęciła  w przygotowania nauczycielka religii – pani Bernadeta Sikorska. Uczniowie wykonywali gwiazdy, przygotowywali i pakowali ciasteczka… W dniu orszaku wyruszyli wszyscy chętni w barwnym pochodzie z rodzicami i nauczycielami. Kolorem naszego orszaku jest od wielu lat – zielony. Swój wkład w pochód wniosły też dzieci w strojach kaszubskich, które razem z Trzema Królami podróżowały do Betlejem na platformie, a w kościele śpiewały kaszubskie kolędy z kapelą razem ze swoją nauczycielką Marią Byczkowską.

GALERIAVII ORSZAK

GALERIAVII ORSZAK cz.II