WARSZTATY – DZIECIAKI SADZENIAKI

Czternastego czerwca br. uczniowie klasy Va wybrali się na zajęcia organizowane przez Leroy Merlin Gdańsk „Dzieciaki Sadzeniaki”.

Każde warsztaty składają się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej:

Część teoretyczna to prezentacja o świecie roślin przygotowana specjalnie dla dzieci. W czasie tej części dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach: zadają pytania, rozwiązują zagadki, odpowiadają na pytania prowadzącego. Jest wiele śmiechu i zabawy.

Część praktyczna to zajęcia praktyczne. Dzieci sięgają po rękawiczki, łopaty, konewki, doniczki, kolorowe kwiaty i przesadzają małe rośliny ozdobne. Każde dziecko dostaje do przesadzenia swoją roślinkę. Fakt samodzielnego sadzenia roślin to ogromna frajda dla wszystkich dzieci!

Każdy uczestnik – uczeń klasy Va i opiekunowie, którzy uczestniczyli w warsztatach otrzymali swoje roślinki do domu. Ponadto dzieci dostały dyplom Dzieciaka Sadzeniaka i firmowe super gadżety. Miłą niespodzianką był również poczęstunek przygotowany przez panie: Karolinę i Anię. ATMOSFERA BYŁA SUPER. DZIĘKUJEMY!

Maria Byczkowska

GALERIALEROY MERLIN