WIECZORNICA PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Tradycyjnie, od wielu lat, dyrektor szkoły,  Ryszard Peeek  jak  i Amelia Pufelska-Raulin zaprosili wszystkich chętnych do udziału   w „Wieczornicy Pieśni Patriotycznej”. Spotkania przy śpiewie są propozycją świętowania Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W tym roku akompaniament nauczycielki wsparła Barbara Peek na gitarze. Uczniowie VI b zaprezentowali przybyłym gościom wiersze oraz z wielkim zaangażowaniem wiedli prym  w czasie odśpiewania przygotowanych utworów. Pieśni te stanowią muzyczny pomnik dla tych, którzy 99 lat temu odzyskali dla Polski Niepodległość. Wśród ogólnie znanych pieśni takich jak: Pierwsza Brygada , Przybyli ułani czy Piechota zabrzmiały też perełki typu: Rok 1914 czy Pieśń o wodzu miłym. Nastrój listopadowego wieczoru, sprzyjał także wymianie zdań jak również zachęcił do skosztowania przygotowanych smakołyków w czasie przerwy.

GALERIAWIECZORNICA