WYBORY MISTERA SZKOŁY 2018

Dnia 28 września 2018r. – z okazji Dnia Chłopaka – Samorząd Uczniowski zorganizował                      w naszej szkole WYBORY MISTERA. W każdej klasie dziewczynki wybierały najprzystojniejszego i najsympatyczniejszego kolegę z ich klasy. Poniżej zamieszczamy listę misterów naszej szkoły wraz z galerią.Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Wychowawcom klas dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu wyborów.

MISTERZY NASZEJ SZKOŁY:

0a – Oliwier K.

0b – Olaf S.

Ia – Bogusław R.

Ib – Tymon Z.

Ic – Kamil H.

IIa – Nikolas K.

IIb – Szymon S.

IIIa – Bartosz B.

IIIb – Szczepan B.

IVa – Filip R.

IVb – Dawid H.

IVc – Kamil Sz.

Va – Bolesław N.

Vb – Jakub G.

Vc – Robert H.

VIa – Kacper Cz.

VIb – Maksymilian P.

VIIa –Dawid S.

VIIb – Kamil A.

VIIIa – Jakub O.

VIIIb – Mateusz W.

Samorząd Uczniowski

 

GALERIAMISTER...

© 2016 Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie | Projekt i realizacja: Baltic Trend - projekty marketingowe