X POWIATOWY KONKURS „HISTORIA ŻUKOWA”

W sobotę 6 listopada 2021 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X Powiatowym Konkursie Historia Żukowa im Antoniego Grzędzickiego. Pierwszy etap konkursu (część plastyczna) odbył się wiosną ubiegłego roku szkolnego. Natomiast część związana z wiedzą została przeniesiona na bardziej dogodny termin ze względu na PANDEMIĘ, Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów z klas IV-V. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i zajęli miejsca:

Kategoria A

Anna Gattner                  – wyróżnienie

Natalia Kwidzińska         – wyróżnienie

Aleksandra Sypniewska – wyróżnienie

KATEGORIA B

Małgorzata Szweda – III miejsce

Maciej Borowiec       – III miejsce

Marta Bach              – wyróżnienie

W klasyfikacji ogólnej nasza szkoła zajęła III miejsce w powiecie.

Uczniowie otrzymali dyplomy i piękne nagrody, nauczyciele podziękowania. Niewątpliwie największą atrakcją była nagroda w postaci zwiedzania z przewodnikiem panią Genowefą Zasadą – nowego, Muzeum Parafialnego i poklasztornego kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Żukowie. Było to niesamowite przeżycie. Dziękujemy. Serdeczne podziękowania kierujemy również do mamy Ani – pani Moniki Gattner za wszelkie wsparcie i pomoc.

MB

GALERIAX POWIATOWY KONKURS