ZAJĘCIA Z DORADZTWA ZAWODOWEGO

W dniu 7 marca 2019 roku uczniowie klasy VIIa z wychowawczynią udali się na zajęcia z doradztwa zawodowego do mamy Dawida – Pani Moniki, która z pasją tworzy różne cuda – słodkości. Pani Monika opowiedziała uczniom o swoim wykształceniu, pracy i pasji. Wyjaśniła skąd wzięła się nazwa jej pracowni „Słodkości Moni”… W przemiłej atmosferze zachęciła dzieci do tego, by nie marnowały swoich szans – uczyły się, by realizowały swoje marzenia, bo marzenia zawsze się spełniają i by w życiu zawsze podejmowały różne wyzwania, bo warto… Zachęciła również uczniów do stosowania się do zasad ekologii w życiu codziennym.

Pani Monika koleżanki i kolegów z klasy swojego syna ugościła przepysznymi słodyczami. Pobyt w pracowni „Słodkości Moni” to była prawdziwa przygoda i przyjemność. DZIĘKUJEMY!