ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22 i OTWARCIE NOWEGO SKRZYDŁA SZKOŁY

W piątek 24 czerwca 2022 roku nastąpiło zakończenie roku szkolnego. W naszej szkole odbyło się w czterech grupach wiekowych. Oddziały przedszkolne swoje zakończenie miały 23 czerwca, a klasy I-III, IV-VI i VII-VIII tradycyjnie w piątek. O godzinie 11-tej w naszej szkole miało miejsce wojewódzkie zakończenie roku szkolnego połączone z pożegnaniem absolwentów naszej szkoły oraz z  otwarciem nowej części naszej placówki. Na uroczystości gościliśmy Wojewodę Pomorskiego Pana Dariusza Drelicha, Pomorskiego Kuratora Oświaty Panią Małgorzatę Bielang, Starostę Powiatu Kartuskiego Pana Bogdana Łapę, Burmistrza Gminy Żukowo Pana wojciecha Kankowskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie Pana Witolda Szmidtke, ks. dziekana Czesława Lasa, Panią Dyrektor Delegatury KO w Kościerzynie Joannę Sawczyn i wielu innych znamienitych GOŚCI.

RELACJA TVP3 GDAŃSK

WOJEWÓDZKIE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO RELACJA TVP3 GDAŃSK

UG ŻUKOWO

OTWARCIE NOWEGO SKRZYDŁA SZKOŁY

© 2016 Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie