ŻYCIE PŁYNIE W WYGONINIE…

Wczoraj uczniowie klas III C i A oraz II A udali się na „Zieloną Szkołę”. W Ośrodku Wczasów Dziecięcych w Wygoninie na uczniów czekali Animatorzy i Instruktorzy zabaw. Atrakcji zarówno pierwszego dnia, jak i drugiego zaplanowanych jest co nie miara – dzieci nie mają czasu się nudzić. W wolnych chwilach czas spędzają w pokojach zabaw, na sali gimnastycznej,  gdzie grają w różnego rodzaju gry planszowe, karty… Wszyscy są zadowoleni i chętnie spędzają razem czas. Niewątpliwą atrakcją wczorajszego wieczoru była dyskoteka na której większość uczniów świetnie się bawiła, choć byli i tacy co tańczyć nie lubią… Na pewno na długo zapamiętają również  „kąpiel” w zraszaczach boiska piłkarskiego, była to świetna ochłoda (upał 35stopni) i zarazem zabawa. Wieczorem zaś Panie Animatorki czytały do snu bajki. Oprócz Animatorów nad uczniami czuwają ich wychowawczynie: Karina Mąka, Ewa Kleba, Aleksandra Lademann oraz Maria Byczkowska.