OBIADY

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ

INFORMACJE W LINKU PONIŻEJ:

regulamin-funkcjonowania-stolowki-szkolnej-1

JADŁOSPIS W LINKU PONIŻEJ:

jadlospis-szkola-2020-1-8-tydzien

Wpłat za obiady należy dokonać na konto dostawcy

nr  70 1020 1866 0000 1102 0077 2624

podając imię, nazwisko i klasę dziecka oraz miesiąc, za który jest dokonywana wpłata;

jako odbiorcę należy podać Restaurację Kania Przodkowo.

Opłatę za obiady należy dokonać do 25 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc żywieniowy.

Szanowni Państwo,

Wysokość opłaty za obiady w czerwcu wynosi:
kl. 0 – III – 120 zł,
kl. IV – VIII, które mają zwrot z października 57 zł
lub zgodnie z indywidualną wiadomością w Librus.

Nr konta oraz pozostałe informacje dot. obiadów można znaleźć na stronie: http://sppepowo.edu.pl/dla-rodzica/obiady/

Szanowni Państwo,

W związku nauczaniem hybrydowym uczniów klas IV – VIII od 17 maja istnieje możliwość wykupienia obiadów.

Wysokość opłaty dla poszczególnych klas wynosi:
– kl. IV i V – 37,50 zł,
– kl. VI i VII – 30 zł,
– kl. VIII – 7,50 zł.

Proszę o dokonanie opłaty do 14.05 (piątek).

Szanowni Państwo,

w związku z planowanym powrotem do szkoły 12.04, proszę na razie nie dokonywać wpłat za kwietniowe obiady. Część opłaty za marzec (za niewykorzystane obiady) zostanie przeniesiona na kwiecień albo zwrócona.

Wiadomość o wysokości opłaty za kwiecień przekażę po Świętach Wielkanocnych.

Wiadomość o wysokości opłaty za dzieci z oddziałów przedszkolnych przekażę w wiadomości najpóźniej w przyszłym tygodniu.

Szanowni Państwo,

informuję, że opłata za obiady w marcu wynosi
172,50 zł.

Proszę o dokonanie opłaty do 25.02 (czwartek).

Szanowni Państwo,

informuję, że opłata za obiady w lutym wynosi
150 zł (dla osób, które nie mają zwrotu za listopad),
99 zł (dla osób, które płaciły za listopad, a nie wykorzystały tych obiadów).

Od stycznia 1 obiad kosztuje 7,50 zł.

Proszę o dokonanie opłaty do 25.01.

„Szanowni Państwo,

w związku z powrotem do szkół klas 0 – III jest możliwość wykupienia obiadów. Wiele osób opłaciło obiady za listopad – nie zostały one zrealizowane (nie dot. klas 0), dlatego 75 zł zostaje przeniesione na styczeń. Jeśli ktoś chce zrezygnować z posiłku, albo dziecko będzie nieobecne, proszę o kontakt telefoniczny, e-mailowy  lub przez portal Librus.

Od stycznia 1 obiad kosztuje 7,50 zł.

Koszt obiadów w styczniu to 75 zł. Proszę o niezwłoczne dokonanie opłaty (dot. rodziców uczniów oddziałów przedszkolnych oraz uczniów, którzy jeszcze nie korzystali z  obiadów).”

Szanowni Państwo,
w związku z nauczaniem zdalnym klas I – VIII, proszę o dokonanie opłat za obiady jedynie za uczniów oddziałów przedszkolnych. Nadpłacona kwota za uczniów kl. I – VIII zostanie doliczona po powrocie do szkoły lub zwrócona.
Wysokość opłaty za obiady w grudniu wynosi 112 zł.
W miarę możliwości, proszę o dokonanie opłaty do 25.11.”
Szanowni Państwo,

w związku z nauczaniem zdalnym klas IV – VIII, proszę o dokonanie opłat za obiady jedynie za uczniów z klas 0 – III. Nadpłacona kwota uczniów kl. IV – VIII zostanie doliczona na kolejny miesiąc (po powrocie do szkoły) lub zwrócona.

Wysokość opłaty za obiady w listopadzie wynosi 140 zł (dla osób, które nie płaciły w październiku).
Dla osób, które opłacały obiady w październiku koszt wynosi 126 zł (odliczony 20 – 22.10).
Jednocześnie informuję, że obiady w dniu 14.10 (ślubowanie I klas) nie były wliczone w opłatę za październik. Pozostałych odliczeń proszę dokonać zgodnie z Regulaminem.

W miarę możliwości, proszę o dokonanie opłaty do 25.10.