ŻYCZENIA NA NOWY ROK

3 września 2018 - 24 września 2018 9:00 AM - 9:00 PM

Życzenia na rok szkolny 2018/2019

chłopiec i dziewczynkaUczniowie i Wychowankowie szkół i placówek województwa pomorskiego,

Życzę Wam, abyście w nowy rok szkolny wkroczyli z energią i entuzjazmem,
a zdobywanie wiedzy było wspaniałym i rozwijającym procesem. Niech szkoła, placówka edukacyjna będzie dla Was miejscem rozwoju uzdolnień i zainteresowań, jak również miejscem radości i zawierania przyjaźni.

Nauczyciele, Specjaliści i Wychowawcy,

Składam Państwu życzenia radości oraz uśmiechu w każdym dniu pracy, a także wielu sukcesów, które będą źródłem satysfakcji i inspiracją do rozwoju zawodowego.
Niech Państwa przedsięwzięcia zostaną zrealizowane zgodnie z planem.

Pracownicy administracji i obsługi,

Państwu życzę, aby praca przebiegała w dobrej i spokojnej atmosferze oraz przynosiła oczekiwane efekty.

Rodzice i Opiekunowie,

Państwa zaangażowanie w działania społeczności szkolnej jest nieocenione. Proszę przyjąć życzenia spokojnego roku szkolnego 2018/2019, zwieńczonego dużymi i małymi sukcesami dzieci.

Pomorski Kurator Oświaty
dr Monika Kończyk