ŻYCZENIA OD MINISTER EDUKACJI NA ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ W SZKOŁACH

Anna Zalewska – Minister Edukacji Narodowej

Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy szkół,

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

niech rozpoczynający się nowy rok szkolny 2017/2018 będzie dla wszystkich czasem pełnym sukcesów i radości.

Życzę, aby wyzwania, jakie pojawią się w najbliższych miesiącach były dla każdego źródłem satysfakcji i dodawały motywacji do dalszych działań.

Nauczycielom oraz uczniom składam serdeczne życzenia pomyślnego roku, zrealizowania planów i marzeń. Rodzicom – dobrej, owocnej współpracy ze szkołą oraz wielu sukcesów Państwa dzieci. Wierzę, że czas pobytu w szkole będzie dla każdego pełen pozytywnych doświadczeń związanych ze zdobywaniem nowych umiejętności i poznawaniem świata.

Szczególne życzenia kieruję również do uczniów i rodziców mieszkających poza granicami naszego kraju, a także kadry pedagogicznej pracującej za granicą. Niech nowy rok szkolny będzie czasem wielu sukcesów edukacyjnych oraz wzmacniania

więzi z Polską i ojczystym językiem.

Życzę wspaniałego roku szkolnego 2017/2018.

Anna Zalewska

Minister Edukacji Narodowej