DLA RODZICA

Niezbędne informacje dla rodziców

na rok szkolny 2023/24

– obiady: ZAMAWIAMY PRZEZ APLIKACJĘ

wpłaty na Radę Rodziców należy wykonać na konto BS w Sztumie: 81 8309 0000 0079 5163 3000 0010 (50 zł/rok od rodziny).

1. Rodzice, którzy chcą, aby ich dziecko w tym roku szkolnym dojeżdżało na zajęcia autobusem szkolnym powinni złożyć „Wniosek o dowóz dzieci”, który jest dostępny w sekretariacie
  1. Rodzice, którzy chcą, aby ich dziecko uczęszczało na zajęcia w świetlicy powinni złożyć „Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej”, które jest dostępne na stronie internetowej, albo w sekretariacie.
  1. Rodzice i dzieci, którzy chcieliby uzyskać dostęp do konta w systemie Librus lub nabyć nowe hasło powinni zgłosić się do sekretariatu szkoły, bądź wysłać taką prośbą na e-mail: sppepowo@wp.pl.
  1. W sprawie płatnych zajęć dodatkowych proszę kontaktować się z firmami prowadzącymi dane zajęcia. Kontakty znajdują się na ofercie, która jest umieszczona na gazetkach szkolnych oraz na stronie internetowej.

NADESŁANE: SEKRETARIAT