Samorząd szkolny

Przewodniczący SU

ALEKSANDRA DOSZ

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2018
18 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
O stanowisko Przewodniczącego SU rywalizowały trzy uczennice: Aleksandra Dosz, Martyna Majkut oraz Martyna Siecińska.
Najwięcej głosów zdobyła Aleksandra Dosz-198, następnie Martyna Majkut – 48 oraz Martyna Siecińska – 23 głosy.
Wśród nauczycieli kandydowało 29 osób. Najwięcej głosów uzyskała pani Sylwia Górak – 46, drugie miejsce p. Anna Pilecka-Groth – 43, natomiast trzecie miejsce p. Anna Sudomir oraz p. Lucyna Wróbel – każda z pań zdobyła 18 punktów.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

________________________________________________________________________________