Konsultacje nauczycieli

Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2021/2022

BARDZO PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE UMAWIANIE SIĘ PRZEZ DZIENNIK ELEKTRONICZNY LIBRUS. KONSULTACJE MOGĄ ODBYWAĆ SIĘ ONLINE POPRZEZ TEAMS

Lp. Nazwisko i imię Godziny konsultacji
1. Barzowska Renata pon. 9.50 – 10.35
2. Bobrowska Dorota UZ
3. Bona Magdalena wt. 12.40 – 13.25
4. Byczkowska Maria czw. 15.20 – 16.05
5. Byczkowski Zenon śr. 9.50 – 10.35
6. Braun Małgorzata pon. 8.00 – 9.00
7. Chmielewski Robert pon. 9.50 – 10.35
8. Cieplińska Katarzyna pon. 12.40 – 13.25
9. Dzionk Dominika czw. 13.40 – 14.25
10. Fularczyk Patrycja pon. 13.40 – 14.25
11. Górak Sylwia wt. 10.45 – 11.30
12. Iwanowski Mateusz śr. 11.40 – 12.25
13. Jaskulska Katarzyna pt.15.30 – 16.30
14. Jelińska Monika śr. 17.– – 17.30
15. Kąkol Zbigniew pon. 8.00 – 8.45
16. Kleba Ewa pon. 11.30 – 12.30
17. Konkel Paulina czw. 9.50 – 10.35
18. Kordalska Justyna wt. 13.00 – 14.00
19. Kulewska Natalia czw. 10.45 – 11.30
20. Labuda Urszula czw. 12.40 – 13.25
21. Labuda Weronika  ZW
22. Laskowska Maria śr.12.40 – 13.25
23. Mąka Karina pt. 13.45 – 14.20
24. Mertsch Dorota pt. 9.50 – 10.25
25. Młyńska Beata pt.17.10 – 17.55
26. Okrój Anna wt. 11.40 – 12.25
27. Pawlak – Telgeren Agnieszka śr. 12.40 – 13.25
28. Pastuszak Alicja pon. 14.35 – 15.20
29. Peek Ryszard czw.14.30 – 15.15
30. Pilecka-Groth Anna czw. 9.50 – 10.35
31. Piskorska Wanda wt. 11.40 – 12.25
32. Praska-Wenderlich Aneta śr. 9.50 – 10.35
33. Rubnikowska Paulina  –
34. Siemborski Marek  pon. 13.40 – 14.25
35. Sikorska Bernadeta czw. 8.55 – 9.40
36. Sudomir  Anna pt. 8.55 – 9.40
37. Spychała Aleksandra pon. 13.40 – 14.25
38. Tabaczyńska Olga wt. 13.00 – 13.30
39. Walaszczyk Labuda Elżbieta wt. 10.50 – 11.35
40. Wenta Joanna wt. 16.45 – 17.00
41. Wiczling Joanna pt. 10.45 – 11.30
42. Witt Szymerkowska Joanna czw.10.45 – 11.30
43 Wróbel Lucyna czw. 13.40 – 14.25
44 Katarzyna Ziółkowska pon. 8.00 – 8.45

Nadesłane: 1 grudnia 2021 – wicedyrektor Renata Barzowska

© 2016 Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie