KADRA PEDAGOGICZNA:
Grono pedagogiczne rok szkolny 2023/24 | |||
1 | Bartkowska Dominika | n-l j. angielskiego | |
2 | Barzowska Renata | w-ce dyrektor szkoły, n-l edukacji dla bezpieczeństwa | |
3 | Bemowska Zuzanna | wychowawca kl. I A | |
4 | Bobrowska-Kaźmierczak Dorota | wychowawca kl. V A, n-l j. angielskiego | |
5 | Bona Magdalena | n-l WF | |
6 | Braun Małgorzata | n-l świetlicy | |
7 | Byczkowska Maria | wychowawca kl. VI C, n-l informatyki, j. kaszubskiego, biblioteki | |
8 | Byczkowski Zenon | dyrektor szkoły, n-l matematyki | |
9 | Chmielewski Robert | n-l WF | |
10 | Cieplińska Katarzyna | wychowawca kl. III B | |
11 | Czajka Dariusz | n-l religii, n-l wspomagający, n-l j. angielskiego | |
12 | Górak Sylwia | n-l j. niemieckiego, n-l j. polskiego | |
13 | Gruszkiewicz Ewa | n-l wspomagający | |
14 | Iwanowski Mateusz | n-l muzyki | |
15 | Jaskulska Katarzyna | n-l świetlicy | |
16 | Kąkol Zbigniew | wychowawca kl. IV B, n-l matematyki | |
17 | Kleba Ewa | wychowawca kl. II B | |
18 | Konkel Paulina | wychowawca kl. I C | |
19 | Kordalska Justyna | logopeda | |
20 | Labuda Weronika | wychowawca kl. V C, n-l j. kaszubskiego, n-l świetlicy | |
21 | Laskowska Maria | wychowawca kl. VI B, n-l geografii, n-l WDŻ | |
22 | Łusiak Patrycja | wychowawca kl. II C | |
23 | Margalska Mariola | wychowawca gr. 0 C | |
24 | Mąka Karina | wychowawca kl. III A | |
25 | Mertsch Dorota | wychowawca kl. II D, n-l doradztwa zawodowego | |
26 | Misiak-Wójcik Paulina | psycholog szkolny, pedagog specjalny | |
27 | Młyńska Beata | wychowawca kl. I D | |
28 | Młyńska Marta | wychowawca gr. 0 D | |
29 | Nestioruk Karolina | wychowawca gr. 0 B | |
30 | Pastuszak-Skrzypczak Alicja | wychowawca kl. IV C, n-l chemii, biologii i przyrody | |
31 | Pilecka – Groth Anna | wychowawca kl. VIII B, n-l j. polskiego | |
32 | Piskorska Wanda | n-l plastyki, n-l techniki | |
33 | Praska-Wenderlich Anetta | wychowawca kl. VII A, n-l matematyki | |
34 | Reszka Jolanta | n-l historii, n-l świetlicy | |
35 | Rykowska Anna | wychowawca gr. 0 A | |
36 | Sałek Amadeusz | n-l historii, WOS i HIK | |
37 | Sikorska Bernadeta | n-l religii | |
38 | Spychała Aleksandra | wychowawca kl. III C, pedagog szkolny dzieci młodszych | |
39 | Studzińska Anna | n-l fizyki i informatyki | |
40 | Sudomir Anna | wychowawca kl. VII B, n-l j. polskiego | |
41 | Sypion Renata | wychowawca gr. pięciolatków, n-l świetlicy | |
42 | Tabaczyńska Olga | wychowawca kl. II A | |
43 | Walaszczyk-Labuda Elżbieta | wychowawca kl. IV A, n-l j. polskiego | |
44 | Wenta Joanna | pedagog szkolny dzieci starszych, n-l religii | |
45 | Wiczling Joanna | wychowawca kl. I B | |
46 | Witt-Szymerkowska Joanna | wychowawca kl. VIII A, n-l j. angielskiego | |
47 | Wójcik Karolina | n-l WF, n-l gimnastyki korekcyjnej | |
48 | Wróbel Lucyna | wychowawca kl. V B, n-l informatyki | |
49 | Zomkowska Agata | w-ce dyrektor szkoły, n-l wspomagający | |
50 | Jelińska Monika | ||
51 | Peek Ryszard |
KSIĘGOWA
1. | PIOTROWSKA – SZMIDTKE MARLENA | GŁÓWNA KSIĘGOWA |
ADMINISTRACJA:
1. | JABŁOŃSKA ELŻBIETA | SEKRETARZ SZKOŁY |
2. | PROCHOWSKA-SZMIDT ANNA | SAMODZIELNY REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH |
3. | MALINOWSKA JUSTYNA | SAMODZIELNY REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH |
PRACOWNICY OBSŁUGI SZKOŁY:
1. | CZAJA IZABELA | STARSZY PORTIER |
2. | GRZĘDZICKI ANDRZEJ | STARSZY KONSERWATOR |
3. | HOPA HALINA | SPRZĄTACZKA |
4. | KACPERSKA JUSTYNA | SPRZĄTACZKA |
5. | KREFT AGNIESZKA | SPRZĄTACZKA |
6. | ŁAZAREWICZ MAŁGORZATA | SPRZĄTACZKA |
7. | MICHNA FRANCISZEK | STARSZY KONSERWATOR, OPIEKUN SALI |
8. | MILER BERNADETA | SPRZĄTACZKA |
9. | RADOWSKI ROMAN | STARSZY KONSERWATOR ZIELENI |
10. | WICZLING ALEKSANDRA | SPRZĄTACZKA |
11. | WOJCIECHOWSKA JOANNA | SPRZĄTACZKA |
12. | WYBRANIAK BOGUMIŁA | POMOC KUCHENNA, SPRZĄTACZKA |
Nadesłane: sekretariat (aktualizacja 25.09.2023 r.)