GMINNE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY – DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dnia 5.04 2023 r nad jeziorkiem w Żukowie odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży w drużynowych  biegach przełajowych.

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych nasi uczniowie zajęli:

III miejsce: dziewczęta –  Igrzyska Dzieci (Gabriela Szemis, Pola  Grzegorek, Karolina Młyńska, Kaja Nakielska, Kaja Kordalska, Marysia Duraj)

I miejsce: chłopcy – Igrzyska Dzieci (Piotr Mudlaff, Filip Mudlaff, Filip Niemtz, Nikodem Bujak, Mateusz Natali, Jakub Niedziela)

I miejsce: dziewczęta – Igrzyska Młodzieży (Małgorzata Szweda, Kinga Jagła, Lidia Tomczuk, Kinga Banaszek, Lena Jaworska, Zofia Rybarczyk).

I miejsce: chłopcy – Igrzyska Młodzieży (Igor Ludwichowski, Damian Gruba, Mateusz Redzimski, Franciszek Ulenberg, Maciej Borowiec, Jan Wąsik)

Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca będą rywalizowały ze szkołami naszego powiatu w Miechucinie.

Liczymy na kolejne medale :)                                     nauczyciele wychowania fizycznego

MB