COSTERINA PARK W KOŚCIERZYNIE – ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE NA WYCIECZCE

W dniu 29.11.2023r. oddziały przedszkolne ze Szkoły Podstawowej im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie o godz. 8:00 wyruszyły autokarem w stronę Kościerzyny, aby między innymi zobaczyć się ze św. Mikołajem. Po dotarciu na miejsce, zauważyliśmy elfy, które z uśmiechem na twarzy przywitały nas i zaprosiły na zdjęcie w zimowej scenerii. Następnie elfy pomogły dzieciom się przebrać, obdarowały dzieci mikołajowymi czapkami i zaprosiły do stolików na gorącą czekoladę, którą poczęstowały dzieci. Radość dzieci była ogromna, a to był dopiero początek. Kolejnym punktem programu naszej wycieczki było ozdabianie pierników przez dzieci, które elfy w międzyczasie zapakowały dzieciom, aby mogły zabrać je do domu. Najbardziej wyczekiwaną atrakcją przez dzieci było spotkanie ze św. Mikołajem, który każdemu dziecku szepnął miłe słówko oraz wręczył prezent – skarpetę z kredkami do malowania, a także pozwolił na wykonanie pamiątkowej fotografii z każdym przedszkolakiem. Na koniec dzieci miały okazję posilić się ciepłym barszczem z pasztecikiem. Nasze spotkanie z Mikołajem odbyło się kilka dni przed 6 grudnia, dlatego bardzo dziękujemy, że znalazł czas dla przedszkolaków z naszej szkoły i za to, że mogliśmy spędzić radośnie czas w Costerina Park w tak pięknej zimowej aurze.
Marta Młyńska
Dariusz Czajka