DZIEŃ SENIORA I SPOTKANIE OPŁATKOWE 2023

W piątek 8 grudnia 2023 roku tradycyjnie już w naszej szkole odbył się Dzień Seniora połączony ze spotkaniem opłatkowym.Uroczystość zorganizowała Pani Sołtys Katarzyna Wierczyńska przy wsparciu Rady Sołeckiej no i oczywiście przy wsparciu Dyrektora szkoły Zenona Byczkowskiego  i nauczycieli: Marii Laskowskiej, Weroniki Labudy, Joanny Wenty, Marii Byczkowskiej. A nauczycieli wspierali również uczniowie i obsługa. Dzieci, przedstawiły krótki program artystyczny, śpiewały piosenki, grały na instrumentach, był pokaz z gimnastyki artystycznej.Wśród zaproszonych gości byli: ksiądz prałat Czesław Las – proboszcz naszej parafii i pan Witold Szmidtke – Przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie. Było to kolejne udane spotkanie Seniorów w naszej szkole. Zapraszamy za rok!

DZIEŃ SENIORA 2023GALERIA