LEKCJA OTWARTA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

We wtorek 27 lutego 2024 roku na drugiej godzinie lekcyjnej w bibliotece szkolnej odbyła się lekcja otwarta, którą przygotowała pani Patrycja Łusiak.Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach, których tematem przewodnim był pisarz Julian Tuwim i Jego twórczość.Dzieci z klasy II c z dużym przejęciem i zaangażowaniem pracowały na lekcji wykonując polecenia nauczycielki. Czytali głośno utwory: „Lokomotywa”, „Ptasie radio”, „Słoń Trąbalski”…  i wykonywali zadania na kartach pracy. Również goście: wicedyrektor Agata Zomkowska oraz Dominika Bartkowska, Maria Byczkowska czytali drugoklasistom wiersze. Na lekcji pojawił się też  Zenon Byczkowski – dyrektor szkoły. Lekcja była bardzo udana i otwarta :)

MB