LOOPY’S WORLD W GDAŃSKU

Dnia 25 stycznia 2024 roku zerówki i pięciolatki wraz z opiekunami uczestniczyły w wycieczce do centrum rozrywki Loopy’s World w Gdańsku. W trakcie wycieczki dzieci miały okazję skorzystać z wielu atrakcji jakie proponuje centrum rozrywki, między innymi 7 zjeżdżalni o różnym stopniu trudności i długości, 5 trampolin, toru saneczkowego, tunelu   i tajemniczego przejścia, toru przeszkód, mostka, pochylni i równoważni, mini ścianki wspinaczkowej, suchego basenu z kolorowymi piłeczkami,  automatów uruchamianych za pomocą żetonów oraz  kolorowej, elektrycznej kolejki. Restauracja Loopy’s zaserwowała naszym uczniom pizzę prosto z pieca a także lemoniadę i wodę. Dzieci doznały dużej dawki ruchu, wielu atrakcji  i powodów do radości oraz nawiązania bliższych relacji. Zdobyły nowe umiejętności, podejmując   liczne wyzwania i pokonując swoje słabości. Dzieci mimo zmęczenia wróciły bardzo zadowolone.

Dariusz Czajka

Marta Młyńska