NOC MUZEÓW I NOCKA W SZKOLE – VC

Z soboty na niedzielę (13-14.05.’23) uczniowie klasy VC z Rodzicami i wychowawczynią wzięli udział w NOCY MUZEÓW w Żukowie oraz w NOCCE W SZKOLE. W dniu 13 maja o godz. 17:45 wszyscy spotkali się na dziedzińcu przy kościele WNMP w Żukowie. Tu na nas czekały różne atrakcje, które zorganizował dla uczestników OKiS w Żukowie. Wzięliśmy udział w „Grze Miejskiej”, zwiedzaniu muzeum i podziemia, każdy mógł poczęstować się potrawami, które dawniej serwowano (chleb ze smalcem, ziołowe herbaty, ciasta…). W budynku obok plebanii były róznego rodzaju warsztaty i zwiedzanie wirtualne klasztoru Norbertanek. Niewątpliwą atrakcją dla dzieci był też zjazd Food Truck’ów w którym wzięliśmy tez aktywny udział. Następnie Rodzice i dzieci udali się do naszej szkoły, gdzie przez prawie całą noc były zabawy, gry i zwiedzanie miejsc w szkole, które na co dzień są niedostępne. A rano wszyscy  zadowoleni i niewyspani udali się do swoich domów. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do tak niesamowitego i wspaniałego wydarzenia.

Uczniowie VC

NOCKI VCGALERIA