NOCKA W SZKOLE VIB

NOCKA VIB ''23GALERIANOCKA W SZKOLE – KLASA 6B

Dnia 27.10.2023r. od godz. 20.00 do 8.00 rano następnego dnia, uczniowie klasy 6b wraz
z wychowawczynią przebywali na terenie szkoły, na tzw. nocce. Swój pobyt rozpoczęli od pieczenia gofrów, które zorganizował Pan Krzysztof. Wszystkim pysznie smakowało. Następnie dziewczyny przygotowały chłopakom zabawę w podchody, które skończyły się słodką nagrodą. Były różne gry i zabawy, malowanie makijażu, oglądanie filmu, a na sali gimnastycznej gra w zbijaka, piłka nożna, w którą grali Pan Paweł i Pan Michał. Niektórzy nie zmrużyli oka przez całą noc, mieli tyle energii i świetnie się bawili.

Maria Laskowska