SPOTKANIE W BIBLIOTECE W BANINIE Z JUSTYNĄ SZUMACHER

Rekiny1(1)W poniedziałek 7 marca 2023 roku uczniowie klasy VC z wychowawczynią Marią Byczkowską i nauczycielką panią Karoliną Wójcik udali się na pieszą wycieczkę do Banina, gdzie w Filii Żukowskiej Samorządowej Biblioteki  odbyło się spotkanie i pokaz slajdów z  Justyną Szumacher – podróżniczką i pasjonatką nurkowania z rekinami. Po ciekawej prelekcji i prezentacji na różne pytania dzieci odpowiadała p. Justyna. uczniowie otrzymali wyczerpujące odpowiedzi i zobaczyli ciekawe zdjęcia. Dowiedzieliśmy się:  Jakie są rekiny? Czy to prawda, że rekinom przez całe życie odrastają zęby? I dlaczego czasami atakują człowieka? Ile jest prawdy w wizerunku rekina wykreowanym przez reżyserską wizję Stevena Spielberga w filmie „Szczęki”? … Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe zdjęcia rekinów  z autografem podróżniczki.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Kierownictwu Biblioteki Samorządowej za zaproszenie na bardzo ciekawe wydarzenie.