SPRZĄTANIE ŚWIATA – SPRZĄTANIE DLA POLSKI

Wszystkie klasy z naszej szkoły wraz ze swoimi wychowawcami zaangażowały się w Akcję Sprzątania Świata. Celem przedsięwzięcia jest promowanie postawy odpowiedzialności społecznej, patriotyzmu oraz troski o środowisko naturalne. Każda klasa ma swój rejon do sprzątnięcia. Dbamy o nasze Pępowo! Śmieci w naszej wsi jest bardzo dużo. Wierzymy, że będzie ich coraz mniej w rowach, lasach na polu. Jak wszyscy o to zadbamy, to na pewno dobry efekt  uzyskamy. Mamy nadzieję, że jak najwięcej uczniów i nauczycieli weźmie udział w akcji i przyłączy się do zbiorowego sprzątania naszego najbliższego otoczenia. Zapraszamy również dorosłych do wsparcia akcji!

Włączyliśmy się także w akcję Sprzątamy dla Polski, której finał odbył się w dzień Świętego Franciszka, patrona ekologów. Wydarzenie to odbyło się pod honorowym patronatem m.in. Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji i Nauki.
Wraz z Dyrekcją szkoły serdecznie dziękujemy Pani Sołtys Katarzynie Wierczyńskiej oraz Gminie Żukowo za wszelką pomoc i wsparcie przy organizacji ww. akcji.