SZKOLNE ŚWIĘTO „PIECZONEGO ZIEMNIAKA”

W sobotę 28 października 2023 roku z inicjatywy Rady Rodziców przy wsparciu Dyrekcji i Nauczycieli naszej szkoły, Sołectwa Pępowo oraz KGW Pępowo na boisku i w parku przyszkolnym odbyło się SZKOLNE ŚWIĘTO „PIECZONEGO ZIEMNIAKA”. W wydarzenie zaangażował się również Samorząd Uczniowski z opiekunem – Panem Robertem. Atrakcji było wiele: bieg z ziemniakiem, przeciąganie liny, konkurs na najdłuższa obierkę… Dla każdego uczestnika były dyplomy i nagrody dla zwycięzców. Na wszystkich czekał poczęstunek: ciasta, kawa, herbata, wata cukrowa, wafle… – przygotowane przez organizatorów, a dzięki sponsorom Restauracji KANIA z Przodkowa była zupa ziemniaczana i pieczona babka ziemniaczana, natomiast pan Marian Stenzel – Gospodarstwo Rolne  Pępowo ofiarował ziemniaki, które były pieczone w ognisku. Dziękujemy!

W wydarzeniu brał udział również Przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie  – Pan Witold Szmidtke. Zabawa była bardzo udana i czekamy, by w przyszłym roku znów z tej okazji się spotkać!

MB

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKAGALERIA