UROCZYSTE AKADEMIE Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbyło się 04.09.2023r. (poniedziałek) na sali gimnastycznej naszej szkoły w trzech grupach:
– godzina 8:00 klasy VI – VIII,
– godzina 10:00 klasy II – V,
– godzina 12:00 0p, 0, I.

Na uroczystości o godzinie 8.00 gościliśmy: Burmistrza Gminy Żukowo pana Wojciecha Kankowskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie pana Witolda Szmidtke, panią wizytator Elżbietę Roszkowską z Kuratorium Oświaty – Delegatura w Kościerzynie, panią z Rady Rodziców Paulinę Drewek-Józefiak. Program artystyczny przygotowywały klasy VI. Nie zapomniano o 84 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej oraz o naszym Patronie ppor. Klemensie Wickim – patriocie, bohaterze Kaszub i Polski. W wystąpieniach Goście i Dyrektor wszystkim uczniom i pracownikom oświaty życzyli DOBREGO NOWEGO ROKU SZKOLNEGO. Dyrektor przywitał nowych uczniów i nowych nauczycieli, którzy w tym roku dołączyli do naszej społeczności. Po akademii wszyscy udali się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

MB

KLASY IV-VIIIROZPOCZĘCIE 2023/24