VI POWIATOWY KONKURS O ZASŁUŻONYCH LUDZIACH GMINY ŻUKOWO

W sobotę 4 listopada 2023 roku w naszej szkole odbył się VI Powiatowy Konkurs o Zasłużonych Ludziach Gminy Żukowo. organizatorem konkursu jak co roku było Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie o/Żukowo oraz Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie. Z naszej szkoły do konkursu zakwalifikowali się uczniowie, którzy w dniu 31 listopada 2023 roku  przeszli eliminacje szkolne. Nagrody na ten etap ufundowało „Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie” – bardzo dziękujemy. Do dalszego etapu przeszli uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę: kategorię A: Karolina B.,  Bartosz G. i Jędrzej K., natomiast w kategorii B: Anna G., Maria Sz., Marta W.        i Natalia K.

Nasi uczniowie w powiatowym konkursie zajęli czołowe miejsca.

KAT. A

II m. – Karolina Belka

II m. – Bartosz Groth

III m. – Jędrzej Kotłowski

KAT. B

I m. – Maria Szkudlińska

II m. – Anna Gattner

II m. Marta Wenzerska

Serdecznie im gratulujemy.

Wśród Gości byli: Burmistrz Gminy Żukowo pan Wojciech Kankowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie Witold Szmidtke,  Prezes ZK-P o/Żukowo Krystyna Rogalewska i wiceprezes Józef Belgrau,  nauczyciele i rodzice uczniów biorących udział w konkursie.  Oczywiście na konkursie nie zabrakło też Dyrektora naszej szkoły Zenona Byczkowskiego. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe i nagrody. Nie zapomniano też o słodkim poczęstunku dla dzieci.

MB

VI POWIATOWY KONKURS O ZASŁUŻONYCH...GALERIA