WARSZTATY KULINARNE W KLASIE III B

W czwartek, 23.11.2023 r., uczniowie klasy III B wzięli udział w warsztatach kulinarnych, podczas których robili naleśniki i gofry. Inicjatorką zajęć była pani wicedyrektor, Renata Barzowska. Uczniowie podzieleni na pięć grup, pod okiem pani Renaty oraz pani praktykantki Magdy i wychowawczyni Katarzyny Cieplińskiej, najpierw zapoznali się z recepturą na ciasto, następnie, przy wykorzystaniu potrzebnych urządzeń i sprzętów pozyskanych przez szkołę w ramach projektu Laboratoria Przyszłości, przystąpili do wykonania naleśników i gofrów. Gdy te były już gotowe, przystąpili do ich degustacji. Wszystko było tak pyszne, że znikało z talerzy w oka mgnieniu i pani wychowawczyni nie zdążyła wykonać zbyt wielu fotografii uwieczniających to wydarzenie :).

Napisała: Katarzyna Cieplińska